2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Pszczonów
Dodane Dzisiaj o 07:44

Pracownik produkcji

Wynagrodzenie

6 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pszczonów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

OPIS

Firma Miropasz sp. z o.o. będąca liderem w swojej branży poszukuje pracowników na stanowiska produkcji:

To oferujemy

·        Umowę o pracę w firmie będącej liderem w branży

·        Stabilne warunki zatrudnienia

·        Samodzielność w wykonywaniu zadań

·        Ubezpieczenie grupowe na życie

·        Dodatkowe świadczenia socjalne (świadczenia świąteczne, dofinansowanie wypoczynku, zapomogi, pożyczki pracownicze)

·        Miesięczny system premiowy

·        Dodatkowe premie półroczne

·        Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

·        Pracę w systemie 4-brygadowym (średnio 15 dni pracujących w miesiącu)

·        Zapewniamy transport do zakładu w Mirowicach

·        Praca w zakładzie w Mirowicach (60km od Skierniewic, 70km od Pszczonowa)

Twój zakres obowiązków

·        Obsługa maszyn produkcyjnych

·        Utrzymanie urządzeń w należytym porządku, czystości

·        Ścisła współpraca z Brygadzistą

Nasze wymagania

·        Samodzielność, uczciwość i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

·        Umiejętność budowania dobrych relacji z zespołem

·        Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Lokalizacja

Pszczonów,

Łódzkie

Łódzkie, Pszczonów
ID: 910974766