2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Lubawa
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji

Wynagrodzenie

4 500 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lubawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Intek Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Swoje sukcesy zawdzięcza sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie.

Od listopada 2021 firma została przejęta do Grupy Dekpol S.A.

i wraz z Dekpol Steel Sp z o.o. tworzymy nową rzeczywistość związaną z projektowaniem i budowaniem urządzeń dla branży stalowej.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • obsługa różnych maszyn i narzędzi produkcyjnych,

  • bieżąca obsługa linii produkcyjnej,

  • przestrzeganie norm jakości,

  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy,

  • realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z dokumentacją techniczną,

  • dokonywanie pomiarów wyprodukowanych elementów,

  • czyszczenie i przygotowanie nawierzchni elementów przed lub po montażu,

  • przestrzeganie zasad BHP.

Umiejętności, których poszukujemy do naszego zespołu:

  • minimalne doświadczenie w firmie produkcyjnej w branży stalowej lub pokrewnej,

  • posługiwanie się przyrządami pomiarowymi,

  • umiejętność posługiwania się narzędziami typu szlifierka,

  • wykształcenie minimum zawodowe,

  • chęć podnoszenia kwalifikacji.

Mile widziane:

  • obsługa urządzeń transportu bliskiego: suwnice, wózki elektryczne

  • umiejętność czytania rysunku technicznego.

Pracując u nas zyskasz:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej firmie,

  • możliwość szkoleń i warsztatów podnoszących kwalifikacje,

  • wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom,

  • pełne wsparcie w procesie adaptacji,

  • grupowe ubezpieczenie na życie, z możliwością rozszerzenia na innych członków rodziny,

  • karta MULTISPORT z możliwością rozszerzenia dla bliskich,

  • pracę w rozwijającym się zespole oraz w przyjaznej atmosferze.

Lokalizacja

Lubawa,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Lubawa
ID: 910830657