2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Wyszogród
Sandra Stępniak
Dodane 23 kwietnia 2024

pracownik produkcji

Lokalizacja

Wyszogród

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Chcesz pracować w firmie o światowej renomie? Lubisz prace zespołowe? Chcesz zacząć OD ZARAZ pracę przy prostych czynnościach produkcyjnych? Dołącz do Nas!Aplikuj lub wyślij SMS o treści OD ZARAZ na numer 60*****03 - skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

oferujemy

  • umowę o pracę (ZUS, urlop, świadczenia)
  • stawkę godzinową 31,32 zł  brutto/h plus dodatek nocny (5,80 zł brutto/h)
  • bezpłatny transport  z wielu lokalizacji (Sochaczew, Płock, Sanniki, Bodzanów, Mała Wieś, Wyszogród, Słubice, Iłów i inne)
  • pracę w systemie 3 zmianowym (4-brygadowym)
  • szybki proces rekrutacji!

zadania

  • proste prace produkcyjne
  • obsługa prostych maszyn i urządzeń w rejonach produkcyjnych
  • pakowanie gotowego produktu do opakowań zbiorczych
  • bieżąca kontrola jakości produktu podczas pakowania
  • dbanie o stanowisko pracy
  • paletyzacja

oczekujemy

  • badań sanepidu
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej
  • Nie musisz mieć doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wyszogród,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wyszogród
ID: 910558613