2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Legnica
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik produkcji – ПРАЦЯ від ЗАРАЗ!

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Місце роботи: Легніца Завдання:
  • Експлуатація виробничих машин: встановлення гумових форм, зварювання, зняття готової продукції з машини
  • Контроль якості
  • Робота з комп'ютером, робота з принтером
Вимоги:
  • Відсутність протипоказань до підйому вантажів (згідно з нормами охорони праці)
  • Готовність керувати машиною на комп'ютері
  • Кваліфікація мостового крана вітається – вища зарплата
  • Коммунікативна польска мова
Пропозиція:
  • Ставка від 26,84 злотих брутто/год (в залежності від досвіду)
  • Щомісячна премія до 520 злотих брутто
  • Премія квартальна – 480 злотих брутто
  • Дофінансування на житло 300 zł брутто
  • Стабільна зайнятість на основі тимчасового трудового договору
  • Можливість працювати безпосередньо у нашого Клієнта
  • Багатий пакет переваг від ManpowerGroup: доступ до карти MultiSport, приватне медичне обслуговування, групове страхування, платформа MyBenefit та дисконтна програма ManpowerGroup Premium зі знижками на товари та послуги багатьох компаній, магазинів, спортивних об'єктів, театрів та ресторанів
  • Ефективний підбір персоналу та введення в курс справи без стресу – підтримка консультанта Manpower протягом усього процесу та під час працевлаштування
Diana Kryzhan Консультант з питань працевлаштування іноземців Tel. kontaktowy: +48 696 024 459 вайбер Miejsce pracy: Legnica Zadania:
  • Obsługa maszyn produkcyjnych: zakładanie gumowych form, zgrzewanie, ściąganie gotowego produktu z maszyny
  • Kontrola jakości
  • Obsługa komputera, obsługa drukarki
Wymagania:
  • Brak przeciwskazań do dźwigania (zgodnie z normami BHP)
  • Gotowość do komputerowej obsługi maszyn
  • Mile widziane uprawnienia na suwnicę – wyższe wynagrodzenie
Oferta:
  • Stawka od 26,84 zł brutto/h (w zależności od doświadczenia)
  • Premia miesięczna regulaminowa do 520 zł brutto
  • Premia kwartalna: 480 zł brutto
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
  • Bezstresowa, sprawna rekrutacja i wdrożenie do pracy – wsparcie ze strony konsultanta Manpower w całym procesie i w trakcie zatrudnienia
Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Diana Kryzhan Konsultant ds. Rekrutacji – tel. kontaktowy: +48 696 024 459

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Legnica
ID: 910258781