2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Słone
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Słone

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Royalpack Sp. z o.o. jest producentem tektury falistej oraz opakowań, zadrukowanych techniką druku offsetowego i fleksograficznego. Firma specjalizuje się w produkcji opakowań jednostkowych, zbiorczych, opakowań z branży e-commerce, opakowań typu displaye, projektów z grupy POS oraz opakowań przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Spółka jest obecna na rynku od 2009 roku, jednak jej historia to długi proces oparty na ponad 20-letnim doświadczeniu Właścicieli. W związku z dynamicznym rozwojem firmy prowadzimy rekrutację na stanowisko pracownik produkcji. Siedziba naszej firmy mieści się w miejscowości Słone, zaraz za Zieloną Górą na trasie na Świdnicę.

Opis stanowiska:

  • pomoc przy pracach na produkcji

  • kontrola jakości produkowanych opakowań

  • praca w systemie 2-zmianowym, od poniedziałku do piątku

  • utrzymanie porządku w wyznaczonym obszarze

Chętnie przyjmiemy pracowników do wyszkolenia na operatora maszyn produkcyjnych.

Wymagania:

  • chęć nauki i gotowość do zmian

  • umiejętność pracy w zespole

  • zdolności manualne

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania

  • premię miesięczną do 20% wynagrodzenia brutto miesięcznie

  • pakiet ubezpieczenia medycznego finansowany przez pracodawcę

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie

  • owocowe wtorki

  • kawa, herbata

  • ekwiwalent za pranie odzieży

  • program poleceń pracownika: 3000 brutto za skuteczne polecanie osoby do pracy

  • stabilne warunki zatrudnienia (tylko umowa o pracę)

  • niezbędne narzędzia w pracy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Lokalizacja

Słone,

Lubuskie

Lubuskie, Słone
ID: 903113430