2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kraków
  7. Obsługa produkcji - Stare Miasto
Dodane 23 maja 2024

Pracownik Produkcji

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • produkcja lodów i kremów Good Noot,

  • prażenie i mielenie orzechów oraz prażenie kawy,

  • obsługa maszyn produkcyjnych,

  • odpowiedzialność za powierzony sprzęt,

  • przestrzeganie standardów dotyczących pracy z żywnością,

  • kręcenie najlepszych loodów i kremów w Krakowie i Warszawie.

Nasze wymagania

  • aktualne orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne,

  • dyspozycyjność minimum 80h w miesiącu w tym dwa weekendy przepracowane.

  • gotowość do pracy zmianowej,

  • umiejętność współpracy i działania pod presją czasu,

  • dokładność do przyswojenia wiedzy z zakresu procesu produkcyjnego,

  • zapał do pracy, energia i pozytywne nastawienie ;)

Czas pracy

  • od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7-22:30 (system dwuzmianowy)

To oferujemy

  • stawkę godzinową 27,70 zł brutto,

  • elastyczny grafik,

  • szkolenie na start - nie musisz nic wiedzieć, wszystkiego Cię nauczymy!

  • niezbędne narzędzia do pracy (sprzęt, ubranie ochronne, środki higieny i bezpieczeństwa).

  • wspaniałą atmosferę pracy,

  • możliwość korzystania z pakietów sportowych,

  • loody bez ograniczeń ;)

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 893922967