2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Rybnik
Monika
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Purmo Group Poland sp. z o. o.  jest częścią koncernu Purmo Group , największego światowego producenta grzejników. Największa fabryka koncernu mieści się w Rybniku, gdzie produkowane są grzejniki marki PURMO.

Od ponad dwudziestu lat firma odnosi sukcesy na rynku krajowym i międzynarodowym dzięki wysokiej jakości produktom, oraz ludziom, którzy je tworzą.

Opis stanowiska:

Praca przy obsłudze linii produkującej grzejniki PURMO

Wymagania:

Gotowość podjęcia pracy na pełny etat w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w rozwijającej się firmie

  • system premiowy

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji

  • dobrą atmosferę i warunki pracy

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań

  • pracę przy obsłudze nowoczesnych linii produkcyjnych

  • prywatna opieka medyczna oraz opieka sportowa

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • upominki świąteczne

  • świadczenia wakacyjne i świąteczne

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 893342916