2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Marysin
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik produkcji

Wynagrodzenie

5 400 - 6 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Marysin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

KBT Polska sp. z o. o jest lider w produkcji akcesoriów na place zabaw. Dostarczamy nasze produkty do 80 krajów. Dzięki czemu, każdego dnia niesiemy radość i uśmiech dzieciom na całym świecie:-)

Miejsce pracy: Nowoczesny obiekt produkcyjno - magazynowy - Park P3 Warsaw I, Marysin ul. Akwarelowa 6

Zakres obowiązków

  • Produkcja, montaż i pakowanie produktów wyposażenia placów zabaw

Poszukiwane kompetencje

  • Doświadczenie w posługiwaniu się lekkimi elektronarzędziami

  • Zdolności manualne

  • Doświadczenie przy produkcji mile widziane

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

  • Dokładne i sumienne wykonywanie obowiązków

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat praca jednozmianowa w siedzibie firmy

  • Praca w nowoczesnej hali produkcyjnej

  • Pracę w międzynarodowej firmie, w zgranym zespole

  • Ciekawe możliwości rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę MultiSport, abyś mógł zadbać o swoje zdrowie i kondycję!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Marysin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Marysin
ID: 893287877