2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Apis Natural Cosmetics jeden z wiodących producentów kosmetyków w Polsce. Od ponad trzydziestu lat produkujemy kosmetyki najwyższej jakości dla najbardziej wymagających klientów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: BYDGOSZCZ

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa powierzonego odcinka linii produkcyjnej

  • Obsługa maszyn dozowniczych i etykietujących

  • Utrzymanie ruchu maszyn

  • Kontrola jakości produktów

  • Pakowanie produktów jednostkowych w opakowania zbiorcze

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

    Nasze wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie

  • doświadczenie w pracy na produkcji przy maszynach i urządzeniach do produkcji kosmetyków- mile widziane

  • doskonała organizacja czasu pracy

  • samodzielność, elastyczność, odpowiedzialność, dyspozycyjność

    To oferujemy:

  • umowa o pracę

  • zatrudnienie w atrakcyjnej branży i szybko rozwijającej się stabilnej firmie

  • stałe wynagrodzenie miesięczne

  • stałe godziny pracy: 8 - 16 (pon - pt)

  • wsparcie w procesie adaptacji

  • pracę długoterminową - poszukujemy pracowników na dłuższy czas

  • przyjazna atmosfera

    Benefity:

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Zachęcamy do składania aplikacji za pośrednictwem serwisu.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 897263209