2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Lubsko
Dodane 17 maja 2024

Pracownik produkcji

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lubsko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik produkcji

Obowiązki:

  • realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym,

  • zgłoszenia awarii w urządzeniach i maszynach znajdujących się na hali produkcyjnej,

  • dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych towarów.

Wymagania:

  • komunikacja,

  • dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • chęć podjęcia stałej współpracy,

  • dyspozycyjność,

  • mile widziana aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,

  • mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze produkcyjnym.

Mile widziane:

  • doświadczenie w zawodzie,

Oferujemy:

  • umowa o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • miłą atmosferę w pracy,

  • grupowe ubezpieczenie,

  • wszelkie narzędzia wymagane na stanowisku pracy,

  • stałe zatrudnienie w rozwijającym się, stabilnym przedsiębiorstwie.

Miejsce pracy:

Magnolia Sp. z o.o. Lubsko, ul Transportowa 3

Osoby zainteresowane prosimy do przesłania aplikacji na adres e-mail lub kontakt z Działem Kadr pod nr telefonu 684572328

Lokalizacja

Lubsko,

Lubuskie

Lubuskie, Lubsko
ID: 896241787