2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Władysławowo
Dodane 05 kwietnia 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Władysławowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Zegger Tech sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (producent systemów ogrodzeniowych), poszukuje do pracy w Oddziale we Władysławowie przy ulicy Skandynawska 23 osoby na stanowisko Pracownik produkcji / Pomocnik produkcji

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowanie materiałów stalowych i aluminiowych do obróbki maszyn CNC (ustawianie detali w przyrządach, cięcie materiałów, szlifowanie, polerowanie),

  • Wstępna obróbka elementów stalowych i aluminiowych na maszynach NC (obsługa piły),

  • Szlifowanie i polerowanie elementów łączonych,

  • Prace złożeniowe detali po obróbce,

  • Utrzymanie wysokich standardów dotyczących Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz zapewnienia jakości.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie,

  • Doświadczenie w pracy na produkcji co najmniej 2 lata,

  • Umiejętność pracy w Zespole,

  • Systematyczność,

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Dodatkowym atutem może być:

  • Doświadczenie do pracy na podobnym stanowisku,

  • Szkolenia/ Certyfikaty branżowe,

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Umowa o pracę w dwuskładnikowym systemie wynagradzania (pensja zasadnicza + premia),

  • Profesjonalne narzędzia pracy,

  • Pakiet szkoleń i otwarte ścieżki rozwoju zawodowego.

O nas:

ZEGGER TECH Sp. z o.o. jest firmą, która oferuje kompleksowe systemy ogrodzeniowe. Dzięki wysokim standardom nasze produkty zyskały uznanie szerokiej grupy Klientów indywidualnych i hurtowych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy i rozszerzeniem asortymentu poszukujemy nowych pracowników do Zespołu Produkcji w Oddziale Władysławowo /www.zegger.pl/.

Lokalizacja

Władysławowo,

Pomorskie

Pomorskie, Władysławowo
ID: 877114966