2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Całowanie
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Całowanie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy liderem rynku zdrowej żywności, producentem, który dynamicznie się rozwija zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym.

Naszą misją jest propagowanie zdrowego żywienia.

W codziennej pracy kierujemy się zasadami otwartości i współpracy. Satysfakcja klientów jest dla nas nadrzędnym celem, dlatego skupiamy się również na innowacjach, które wpłyną korzystnie na zdrowie i tryb życia naszych klientów.

Staramy się tworzyć dobrą atmosferę pracy opartą swobodnej komunikacji.

Do naszej siedziby w Całowaniu szukamy osób na stanowisko Pracownika Produkcji.

Obowiązki:

 - przygotowanie narzędzi i urządzeń do mieszania surowców;

 - odważanie odpowiednich składników wg receptury (worki o wadze max 25kg.);

 - mieszanie składników zgodnie ze standardami jakościowymi;

 - czyszczenie i konserwacja urządzeń mieszalniczych;

- przestrzeganie przepisów bhp i procedur bezpieczeństwa;

- współpraca z innymi pracownikami na hali produkcyjnej w celu zapewnienia sprawnej produkcji;

 - utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

  Wymagania:

 - sprawność fizyczna i gotowość do pracy;

- sumienność i terminowość w realizacji swoich obowiązków;

- dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań;

- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji;

- posiadanie książeczki do celów sanitarno- epidemiologicznych.

To oferujemy:

Pracę w systemie 1 zmianowym (6.00-14.00).

Umowę o pracę na cały etat (3 miesięczny okres próbny).

Szkolenie systemowe i wdrażanie produktowe.

Pracę w miłej atmosferze i stabilne zatrudnienie.

Lokalizacja

Całowanie,

Mazowieckie

Mazowieckie, Całowanie
ID: 875721583