2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Polesie
Dodane 23 kwietnia 2024

pracownik produkcji

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Drogi Pracowniku,

HSV Polska to firma zajmująca się produkcją tworzyw sztucznych, obecna na rynku od ponad 20 lat!

Nieustannie rozwijająca się w każdej z trzech lokalizacji - Wrocławiu, Łodzi i Radomsku.

W Łodzi jesteśmy zlokalizowany przy ulicy Laskowickiej 12/20 ( przy Obywatelskiej, okolice Nowych Sadów ) i do naszego zespołu poszukujemy pracownika produkcji.

Praca 3 zmianowa: 6-14, 14-22, 22-6

Twoje zadania:

·        odbieranie i sprawdzanie produkowanych wyrobów pod kątem ewentualnych uszkodzeń oraz zalecanych pomiarów - informowanie bezpośredniego przełożonego w przypadku stwierdzenia niezgodności

·        układanie wyrobów na wózkach transportowych lub paletach

·        segregacja wyrobów niezgodnych i ich lokacja do przeznaczonych do tego celu

miejscach lub pojemnikach

·        nauka kontrolowania pracy i parametrów maszyn

·        utrzymanie w czystości stanowiska pracy

·        inne zadania zlecone przez przełożonego związane z wykonywana pracą

 Zapewniamy:

·        stabilność w zatrudnieniu na przyszłość - umowa o pracę bezpośrednio z HSV Polska

·        stawkę podstawową + jasno określony system premiowy

·        prywatną opiekę medyczną Medicover

·        kartę sportową Medicover Sport

·        kartę vedingową do automatów, doładowaną na koszt pracodawcy

·        możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

·        premie roczną,

·        świadczenie wakacyjne wypłacane z ZFŚS

Zapoznaj się z naszą ofertą, wyślij swoje CV, umówimy się z Tobą na spotkanie i odpowiemy na wszystkie pytania.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 871712130