2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Wilkowice
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Wilkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Polska firma Kera-Ceramika S.C. jest producentem ceramiki stołowej od przeszło 40 lat.

W związku z rozwojem firmy, ogłaszamy nabór na stanowisko:

Oferujemy stabilizację zawodową oraz dobre warunki zatrudnienia.

W zamian oczekujemy zaangażowania i rzetelnego wykonywania wyznaczonych zadań.

Zakres obowiązków

  • Praca przy produkcji ceramiki:

    • pakowanie

    • szkliwienie

    • załadunek pieca

    • obróbka wyrobów ceramicznych

    • odlewanie i formowanie

Wymagania

  • dokładność,

  • zdolności manualne,

  • siła fizyczna - praca siłowa,

  • chęci do pracy.

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat w stabilnej polskiej firmie,

  • pracę w systemie jednozmianowym,

  • prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • zniżki pracownicze na produkty,

  • pracę w Wilkowicach k. Bielska.

Administratorem danych osobowych jest Kera-Ceramika S.C. 43-365 Wilkowice ul. Furmaniec 6, NIP: 9372613502. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kera-Ceramika S.C. 43-365 Wilkowice ul. Furmaniec 6, NIP: 9372613502 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Lokalizacja

Wilkowice,

Śląskie

Śląskie, Wilkowice
ID: 867290489