2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Zgierz
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik produkcji

Wynagrodzenie

28,10 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Zgierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Agencja zatrudnienia DG Kadry to firma z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku pracy. Od lat specjalizujemy się w łączeniu Pracodawców z najlepszymi Kandydatami. W ramach swoich linii biznesowych DG kadry realizuje usługi pracy tymczasowej i rekrutacji stałych. Numer KRAZ 6791.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób do pracy na stanowisko produkcyjne.

Lokalizacja: Aleksandria ( między Zgierzem a Ozorkowem)

Stawka: 28,10 zł brutto/h + dodatek nocny 20 % + premia frekwencyjna

Zmiany: III zmiany

Stanowisko:

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych,

  • Pakowanie,

  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego.

Wymagania:

  • Chęć do pracy,

  • Dyspozycyjności,

  • Zaangażowania,

  • Gotowość do pracy zmianowej,

  • Posiadanie aktualnej książeczki sanepidowskiej,

  • Doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane)

Oferujemy:

  • Możliwość szybkiego podjęcia pracy,

  • Pracę w systemie zmianowym,

  • Możliwość długofalowego zatrudnienia.

dg_kadry.traffit.com/public/form/a/V25VPQ==

Lokalizacja

Zgierz,

Łódzkie

Łódzkie, Zgierz
ID: 812096496