2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Nekla
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Nekla

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Karlik Elektrotechnik Sp. z o. o. zajmująca się produkcją osprzętu elektroinstalacyjnego poszukuje osób do pracy na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

miejsce pracy: Nekla

Opis stanowiska:

• Prace montażowe przy produkcji gniazd i łączników,

• Obsługa maszyny pakującej,

• Kompletacja półfabrykatów pod produkcję.

Wymagania:

• Samodzielność i dokładność w wypełnianiu obowiązków,

• Zdolności manualne,

• Dyspozycyjność: praca od zaraz,

• Praca dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Podanie o pracę należy przesyłać lub dostarczyć na adres: Karlik Elektrotechnik Sp. z o. o., ul. Wrzesińska 29, 62-330 Nekla

z dopiskiem „PRODUKCJA”, lub e-mail na adres: praca[at]karlik.pl

W celu umożliwienia przetwarzania Pani/Pana danych osobowych na potrzeby rekrutacji, prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez „Karlik Elektrotechnik” sp. z o.o. w Nekli, przy ul. Wrzesińskiej 29 (62-330), moich danych osobowych podanych w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych dla celów prowadzonego procesu rekrutacyjnego zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Jestem świadomy/a tego, że mogę w każdej chwili cofnąć swoją zgody, co nie będzie miało wpływu na legalność przetwarzania danych w oparciu o wyrażone przeze mnie zgody przed jej cofnięciem.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych kandydata do pracy

I. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest „Karlik Elektrotechnik” sp. z o.o. w Nekli, przy ul. Wrzesińskiej 29 (62-330), KRS 0000114252. II. Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji i wyboru pracownika w celu jego zatrudnienia na stanowisko PRODUKCJA , przy czym: a) dane osobowe wynikające z art. 22 (1) § 1 KP - na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze ; b) pozostałe dane oraz na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych - na podstawie Pana/Pani zgody. III. Nie przekazujemy Pana/Pani danych poza teren Europejskiego Obszaru Gospodarczego. IV. Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przechowywane: do czasu zakończenia procesu rekrutacji i wyboru pracownika, a jeżeli wraził Pan/Pani zgodę na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych, na stanowisko wskazane w niniejszym ogłoszeniu lub podobnym - do czasu cofnięcia zgody, nie dłużej niż przez okres roku, chyba że Pan/Pani wskaże krótszy okres. V. Przysługuje Panu/Pani: prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych. W każdej chwili ma Pan/Pani prawo cofnąć zgodę na przetwarzanie tych danych osobowych, które przetwarzamy na podstawie Pana/Pani zgody. W celu wykonania praw proszę skierować żądanie pod adres email: praca[at]karlik.pl. VI. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych, o których mowa w: a) pkt II a. jest wymogiem ustawowym, a ich niepodanie skutkuje niemożnością wzięcia przez Pana/Panią udziału w procesie rekrutacji, b) pkt II b. jest dobrowolne, a ich niepodanie nie będzie skutkowało powstaniem negatywnych konsekwencji.

Lokalizacja

Nekla,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Nekla
ID: 810244560