2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Wyszków
Dodane 10 kwietnia 2024

Praca na produkcji - doświadczenie nie wymagane

Wynagrodzenie

5 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wyszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI (do przyuczenia)

Miejscowość: Zatory

Zadania:

  • obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania:

  • zdolności techniczne oraz manualne

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • praca w systemie zmianowym,

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,

  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,

  • gwarantujemy szkolenie i przyuczenie do pracy na danym stanowisku

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV za pośrednictwem wiadomości przez portal OLX lub kontakt telefoniczny

Prosimy o umieszczenie w przesyłanych do nas dokumentach klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn.zm.)”

Lokalizacja

Wyszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wyszków
ID: 789568772