2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Nieporaz
XDEEP MFG sp. z o.o.
Dodane 10 czerwca 2024

Pracownik produkcji

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nieporaz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

XDEEP jest polską firmą, będącą częścią międzynarodowej grupy Darkwater, do której należą również SEAL (skafandry nurkowe), KISS Rebreathers USA (systemy CCR) oraz Ariadna Tech Finland (systemy podwodnej nawigacji inercjalnej).

Bardzo szybko się rozwijamy i dlatego ciągle powiększamy nas zespół. Obecnie poszukujemy osoby, która wesprze nas swoim entuzjazmem i profesjonalizmem na stanowisku:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie dostaw towaru;
  • Realizacja zleceń produkcyjnych - montaż komponentów sprzętu;
  • Pakowanie i przygotowywanie etykiet indentyfikacyjnych oraz listów przewozowych;
  • Wykonywanie określonych zadań z zakresu kontroli jakości.

Nie wymagamy specjalistycznej wiedzy (zapewniamy pełne szkolenie). Oczekujemy zdolności manualnych na przyzwoitym poziomie, chęci uczenia się i sumienności.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o globalnym zasięgu.
  • Doskonałą atmosferę pracy, bez bezsensownych raportów i rozbudowanej struktury.
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony z pełnym ZUS.
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 15.00 lub 9:00 – 17:00.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia (szkolenia z obsługi specjalistycznych maszyn: zgrzewarki HF, znakowarki laserowe, system wycinania tkanin CNC).

Lokalizacja

Nieporaz,

Małopolskie

Małopolskie, Nieporaz
ID: 783924614