2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Piotrków Kujawski
PHZ SM Lacpol
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji

Lokalizacja

Piotrków Kujawski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy jedną z największych firm branży spożywczej w Polsce, nasze produkty sprzedajemy do ponad 90 krajów świata.

Dołącz do zespołu Grupy Polmlek!

Zacznij pracę w PHZ SM LACPOL Sp. z o.o. Zakład Mleczarski w Piotrkowie Kujawskim

 Tworzymy ambitny zespół. Wykorzystaj szansę, rozwijaj się z nami !!

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

OPERATOR URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH

Oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe – zawodowe, średnie z zakresu technologii mleczarstwa , technologii żywności, technologii chemii;

  • komunikatywność;

  • gotowość pracy zmianowej – 3 zmiany w każdy dzień tygodnia;

  • dyspozycyjność;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • obsługa komputera;

  • obsługa wózków widłowych mile widziana;

  • operatywność w działaniu;

  • sumienność.

Obowiązki:

  •  praca przy linii produkcyjnej;

  •  kontrola procesu produkcji;

  • kontrola jakości produktu;

  • obsługa i czyszczenie urządzeń do produkcji;

  •  sterowanie procesem produkcji;

  •  przyjęcie towaru na produkcję;

  •  przekazanie produkcji na magazyn.

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie w branży mleczarskiej;

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę);

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji;

  • Premie miesięczne i dodatki;

  • Ponosimy koszty badań lekarskich + koszt wyrobienia książeczki sanepidu;

  • Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Przyjazne środowisko pracy;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Ubezpieczenia grupowe;

  • Wczasy w 4-gwiazdkowych Hotelach Grupy z możliwością dofinansowania z ZFŚS;

  • Premia do 1000zł za polecenie nowych pracowników i 500zł na przyuczenie nowego pracownika;

  • Zniżki na zakupy w naszych sklepach firmowych

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem tel. 54 285 53 26, 532 436 991

Prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji aktualnej i przyszłych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Piotrków Kujawski,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Piotrków Kujawski
ID: 772793579