2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Nielbark
Dodane 16 kwietnia 2024

Technik ds. pomiarów

Lokalizacja

Nielbark

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Lüttgens Polska Sp. z o.o. Sp.k jeden z wiodących producentów technicznych części z tworzywa sztucznego dla wszystkich gałęzi przemysłu poszukuje kandydatów na stanowisko:

TECHNIK DS. POMIARÓW

Zakres obowiązków:

  • Obsługa skanera optycznego.

  • Pobieranie próbek produkcyjnych, przygotowywanie do skanowania oraz archiwizacji.

  • Wykonywanie pomiarów, analiza i ocena wyników.

  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji.

Wymagania związane ze stanowiskiem:

  • Wykształcenie techniczne.

  • Znajomość narzędzi pomiarowych.

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

  • Mile widziana umiejętność pracy w środowisku 3D.

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego / angielskiego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach.

  • Ciekawa praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowej skali działalności.

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych oraz bezpłatna opieka medyczna dla pracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych w siedzibie firmy lub na adres e-mail.

Klauzula informacyjna

Administratorem danych osobowych jest Lüttgens Polska Sp. z o.o. Sp.k ul. Sosnowa 2, 13-306 Nielbark. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych) w celach związanych z procesem rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Pełna treść klauzuli dostępna jest w siedzibie firmy.

Lokalizacja

Nielbark,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Nielbark
ID: 740604516