2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Nowa Wieś Wrocławska
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Nowa Wieś Wrocławska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Si Us Instruments Sp. z o.o. to polska firma działająca w branży medycznej, specjalizująca się w produkcji jednorazowych narzędzi, zestawów chirurgicznych oraz implantów. Nasza centrala mieści się w Berlinie, a oddział - w Nowej Wsi Wrocławskiej. Głównymi rynkami naszych produktów są Niemcy oraz Szwajcaria.

 Oferujemy szeroką gamę produktów medycznych, realizowanych zgodnie z indywidualnymi życzeniami klientów, przy zachowaniu wysokiej jakości. Działamy zgodnie ze standardem ISO 13485.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata

Oczekujemy:

·        otwartości i chęci do nauki,

·        skrupulatności i dokładności,

·        odpowiedzialności, rzetelności i efektywności w działaniu.

·       stosowania się do standardów pracy związnych z ISO 13485

Oferujemy:

·        stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·        wynagrodzenie 4300 zł brutto/miesiąc

·       dodatkową premię frekwencyjną w wysokości 500 zł brutto/miesiąc

·        dofinansowanie do kosztów dojazdu

·        po okresie próbnym dodatkową premię wynikową

·        dofinansowanie do opieki medycznej Lux med

·        pracę w nowoczesnych pomieszczeniach

·        8 godzinny system pracy (od poniedziałku do piątku), możliwa praca w trybie dwuzmianowym

·        możliwość rozwoju zawodowego, oraz awansu

·        możliwość uczestnictwa w szkoleniach i kursach

·        dofinansowanie do dodatkowego ubezpieczenia na życie

·      nagrody pieniężne za rozwiązania usprawniające proces

·        owocowe wtorki, kawa herbata.

Zadania:

·        obsługa linii pakującej,

·        kontrola wstępna instrumentów chirurgicznych,

·        obsługa maszyn myjących,

·        manualne pakowanie instrumentów chirurgicznych w pomieszczeniu czystym,

·        manualne składanie zestawów chirurgicznych

·        dbanie o powierzony sprzęt i przestrzeganie przepisów BHP

·        wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Zainteresowane osoby prosimy o odpowiedź poprzez załączenie CV w formacie pdf za pośrednictwem portalu OLX.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty poprzez kontakt telefoniczny, oraz OLX

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Si Us Instruments® Sp. z o.o.. z siedzibą w Nowa Wieś Wrocławska, ul. Nowa 21, 55-080 Kąty Wrocławskie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)"

Lokalizacja

Nowa Wieś Wrocławska,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Nowa Wieś Wrocławska
ID: 727634691