2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Międzyrzec Podlaski
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Międzyrzec Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

SEDAR S.A.

zatrudni pracowników na stanowisko:

        PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Międzyrzec Podlaski

OPIS STANOWISKA:

  • Praca na wydziale produkcyjnym przy obróbce i pakowaniu tuszek i elementów drobiowych

  • Praca dwuzmianowa

OFERUJEMY:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy, bez pośredników

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia

  • Szeroki pakiet socjalny: talony świąteczne, wczasy „pod gruszą”, dofinansowanie do zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży, karty Multisport

  • Pakiet medyczny

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000).

Lokalizacja

Międzyrzec Podlaski,

Lubelskie

Lubelskie, Międzyrzec Podlaski
ID: 711336406