2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łowicz
Dodane 03 kwietnia 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Łowicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Producent wysokiej jakości urządzeń na place zabaw dla dzieci - firma BabyCam/VinciPlay - w związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukuje osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Łowicz

Zakres obowiązków:

  • pakowanie komponentów,

  • praca z dokumentacją techniczną.

Wymagania:

  • zdolności manualne,

  • obsługa elektronarzędzi.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • pracę w systemie dwuzmianowym,

  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych, możliwość rozwoju i awansu,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • odzież roboczą,

  • dofinansowanie do karty Mulitsport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę BabyCam z siedzibą w Regułach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest BabyCam Sp. z o.o. z siedzibą w Regułach przy ul. Królewskiej 5, 05-816 Michałowice.  Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Łowicz,

Łódzkie

Łódzkie, Łowicz
ID: 676320954