2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Strzelin
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji

Wynagrodzenie

4 300 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Strzelin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

ANTOLIN SILESIA Sp. z o.o.  należy do koncernu Antolin, jednego z największych producentów wnętrz samochodowych na rynku międzynarodowym. Długoletnia tradycja przemysłowa i szerokie portfolio technologii sprawiają , że jesteśmy ważnym partnerem do współpracy w branży motoryzacyjnej na świecie.

W Antolin Silesia w Strzelinie produkujemy elementy drzwi dla klientów takich marek m.in jak: FORD, Mercedes, Toyota, Volvo, Skoda, VW.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Strzelin

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji, miesięczna premia

  • bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, multisport, dofinansowanie dojazdów do pracy, imprezy integracyjne, środki z ZFŚS, premia wakacyjna i świąteczna, dofinansowanie posiłków w kantynie pracowniczej.

  • przyjazne środowisko pracy, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem

  • środowisko pracy oparte o nowoczesne technologie

  • rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach oraz w szkoleniach zarówno w ramach grupy Antolin, jak i w szkoleniach zewnętrznych. Poprzez rozwój kompetencji naszych pracowników jesteśmy bardziej efektywni, optymalizujemy zasoby i wnosimy know-how naszych specjalistów do rynku.

Kluczowe zadania dotyczą:

  • kontroli jakości (wizualna) na linii produkcyjnej, oddzielania części zgodnych od niezgodnych

  • montażu części zgodnie z instrukcjami montażowymi (urządzenie POKA YOKA)

  • pakowania plastikowych elementów wyposażenia wnętrz samochodów

  • wypełniania dokumentacji produkcyjnej (raporty)

Od kandydatów oczekujemy:

  • gotowości do pracy III zmianowej,

  • zdolności manualnych, dokładności, sumienności (skupieniu na detalach)

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • nastawienia na pracę zespołową, dzielenia się wiedzą i wzajemną pomoc

  • zaangażowania w wykonywane zadania, gotowości do nauki

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie CV zawierającego zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z poniższą klauzulą z podaniem nazwy stanowiska w tytule wiadomości.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH DLA PROCESU REKRUTACJI

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Antolin Silesia Sp. z o.o. z siedzibą w Strzelinie (57-100), ul. Wrocławska 82, zwaną dalej „Administratorem” na potrzeby prowadzenia procesu rekrutacji prowadzonej przez Administratora. W każdej chwili mogę wycofać tę zgodę.”

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Antolin Silesia Sp. z o.o, prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez firmę Antolin Silesia Sp. z o.o. z siedzibą w Strzelinie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.”

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, po zakończonym procesie rekrutacji z uwagi na uzasadniony interes administratora będą przechowywane przez 12 miesięcy liczone od momentu przyjęcia kandydata do pracy.

Za zgodą kandydatów w okresie 12 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Antolin Silesia Sp. z o.o. z siedzibą w Strzelinie (57-100) przy ul. Wrocławskiej 82, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 020075399. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych prosimy kierować na piśmie do Grupo Antolin Irausa, S.A (Ctra. Madrid-Irun Km.244, 8 09007 Burgos.

Lokalizacja

Strzelin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Strzelin
ID: 620588172