2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Dęblin
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Dęblin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firm Hanarol producent przesłon okiennych poszukuje do swojego zakładu w Tyrzynie pracowników produkcyjnych.

Obowiązki:

• wykonywanie operacji procesu produkcyjnego zgodnie z obowiązującymi normami i instrukcjami

Wymagania:

• dokładność, samodyscyplina oraz punktualność

• odpowiedzialność za powierzone zadania

• umiejętność pracy w zespole oraz bezkonfliktowość

• zdolności manualne

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie

• praca również dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

• możliwość zdobycia doświadczenia

• specjalistyczne szkolenia

• pracę w przyjaznym zespole

• stałe godziny pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z aktualnym zdjęciem poprzez kliknięcie "Odpowiedź" w ogłoszeniu.

W zależności od Państwa wyboru dotyczącego rekrutacji bieżącej lub też kolejnych rekrutacji ogłaszanych przez Hanarol, prosimy o umieszczenie w CV oświadczenia „1” lub „2”, dotyczącego ochrony danych osobowych.

1. Oświadczenie do rekrutacji bieżącej:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Hanarol z siedzibą w Tyrzyn 20, 08-480 Maciejowice, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.”

2. Oświadczenie do rekrutacji bieżącej i przyszłej (wyrażenie zgody jest dobrowolne)

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Hanarol z siedzibą w Tyrzyn 20, 08-480 Maciejowice, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników Hanarolu”

Lokalizacja

Dęblin,

Lubelskie

Lubelskie, Dęblin
ID: 600654549