2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Murowana Goślina
Dodane 28 maja 2024

pracownik produkcji

Lokalizacja

Murowana Goślina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wiodący producent opakowań z tworzyw sztucznych należący do Międzynarodowej Grupy Kapitałowej poszukuje kandydata na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI-ODBIÓR OPAKOWAŃ

Miejsce pracy: Murowana Goślina

   Region: Wielkopolska

Główne obowiązki:

- odbiór opakowań z maszyny termo formującej

- pakowanie opakowań do kartonów

- samokontrola ilościowa i jakościowa wyprodukowanego wyrobu

- praca w systemie III zmianowym

Oczekiwania:

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

·        możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju zawodowego,

·        pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·        pakiet medyczny LUX MED,

·        nowoczesne i przyjazne środowisko pracy,

·        dofinansowanie do pakietów sportowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie w ciągu 14 dni od ukazania się ogłoszenia CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym na nr skrzynki.

Na aplikacji prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Faerch Murowana Goślina Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Polnej 40, 62-095 w Murowanej Goślinie, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Obowiązek informacyjny

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Faerch Murowana Goślina Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Polnej 40, 62-095 Murowanej Goślinie.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody (Art. 6, ust. 1, lit. a). Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 1 roku od zakończenia rekrutacji lub do momentu wycofania wyrażonej przez Panią/Pana zgody. Pani/Pana dane osobowe mogą zostać udostępnione agencjom wspierającym Administratora w procesie rekrutacji.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.

Lokalizacja

Murowana Goślina,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Murowana Goślina
ID: 920560383