2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Lublin
Dagmara Szczerba
Dodane 14 czerwca 2024

pracownik produkcji

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

szukasz pracy na wakacje lub jesteś zainteresowany/a dłuższą współpracą? zależy Ci na zdobyciu doświadczenia, a praca w nocy nie jest dla Ciebie?

świetnie, obecnie poszukujemy pracownika produkcji do jednej z firm na terenie Lublina - możliwość dłuższej współpracy lub pracy na wakacje!

oferujemy

  • wynagrodzenie 4400 zł brutto + premia kwartalna do 10% od podstawy
  • możliwość dłuższej współpracy lub pracy tylko na wakacje w okresie czerwiec-wrzesień!
  • pracę w systemie 2 zmianowym - brak nocek i wolne weekendy!
  • umowa o pracę tymczasową (pierwsze umowy miesięczne) - umowa w pełni oskładkowana, płatne L4 oraz urlopy
  • benefity: opieka medyczna oraz karta sportowa

zadania

  • praca przy montażu manualnym
  • czynności związane z lutowaniem
  • cynowanie
  • kontrola jakości
  • obsługa komputera

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2 zmianowym
  • w przypadku pracy na wakacje dyspozycyjności do pracy najlepiej od czerwca do września
  • dostępności od zaraz i chęci do długofalowej współpracy
  • umiejętności logicznego myślenia
  • zdolności manualnych
  • otwartości i komunikatywności
  • mile widziane doświadczenie na produkcji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 920554396