Dodaj ogłoszenie
Dodane 04 września 2024

Pracownik produkcji

Wynagrodzenie

1 - 2 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wojnicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy polską firmą zajmującą się produkcją splitterów body kitów oraz innych części tuningu wizualnego. Poszukujemy osób do pracy na stanowisko pracownik produkcji.

Zakres obowiązków w zależności od działu m.in:

Obróbka ABS, termoformowanie,szlifowanie ,wyrzynanie (mogą być osoby bez doświadczenia)

oraz

obsługa frezarki CNC (osoby po kursie CNC lub z doświadczeniem)

Praca na dwie zmiany: 7-15, 15-23.

Zapewniamy: umowę o pracę, benefity socjalne, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego.

Miejsce pracy: ul. Podlesie/ ul. Wolicka- Wojnicz

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Wojnicz,

Małopolskie

Małopolskie, Wojnicz
ID: 920406107