2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Dodane 23 maja 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego „STOMIL” S.A.

 poszukują  pracownika na stanowisko

 PRACOWNIKA PRODUKCJI

miejsce pracy: Bydgoszcz, ul.Toruńska 155

Zakres obowiązków:

  • udział w wytwarzaniu produktów gumowych na różnych etapach produkcji,

  • obsługa urządzeń produkcyjnych zgodna z instrukcjami obowiązującymi na danym stanowisku,

  • kontrola jakościowa produktu,

  • przestrzeganie przepisów BHP.

Nasze oczekiwania:

  • gotowość do nauki nowego zawodu,

  • otwartość na pracę w systemie zmianowym,

  • dokładność i sumienność w realizacji powierzonych zadań,

  • mile widziane: doświadczenie w pracy na produkcji.

Naszym kandydatom oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • pracę w firmie posiadającej 100-letnie doświadczenie na rynku,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 920366249