2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Dąbrowa Górnicza
Dodane 22 maja 2024

Pracownik produkcji

Wynagrodzenie

5 700 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej przyjazną dla swoich pracowników. Oferujemy rekrutację masową, profesjonalne usługi rekrutacyjne, outsourcing HR, wsparcie księgowe, audyt oraz opiekę koordynatorów.

Przyłącz się do czołowego producenta folii termoformowalnych, preform i butelek w Dąbrowie Górniczej!

Poszukujemy pracowitych i pozytywnych osób, dla których praca staje się pasją. Masz szansę rozwinąć umiejętności w firmie, w której klient jest liderem w swojej branży.

Smart Solutions HR

Chcesz dobrze zarobić? Zgłoś się do nas!

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zadania:

obsługa maszyny nawijającej folię

układanie gotowych produktów na workach za pomocą wózka widłowego

zabezpieczenie towaru na palecie, rozkładanie

zdejmowanie towaru i przenoszenie do magazynu

Pracownicy głównie zajmują się pracą na produkcji: upewniają się, że folia jest prawidłowo nawinięta na maszynę, usuwają lub wkładają szpule i wykonują inne prace na produkcji. Wózki widłowe używane są sporadycznie, w przypadku konieczności usunięcia ciężkich szpul z maszyny lub transportu bliskiego.

Oferujemy:

Możliwość obejrzenia miejsca pracy przed zatrudnieniem

Stawka z UDT: 34,00 brutto/h

Bez UDT: 31,80 brutto/h

Wymagane uprawnienia UDT lub umiejętność kierowania wózkiem widłowym

Praca w systemie 8 lub 12 godzinnym

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 920067758