2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Zator
Dodane 12 czerwca 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Zator

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Ogłoszenie o pracę: Pracownik Produkcji

Firma Fill poszukuje mężczyzn do pracy na stanowisku Pracownik Produkcji. Jeśli szukasz stabilnej pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie, dołącz do naszego zespołu!

Miejsce pracy: Zator

Zakres obowiązków:

  • Montaż i kontrola jakości rolet zewnętrznych

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy

  • Wykonywanie bieżących zadań zleconych przez przełożonego

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji (nie jest to warunek konieczny)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Szkolenia wdrażające i możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Benefity pracownicze

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

Na aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Lokalizacja

Zator,

Małopolskie

Małopolskie, Zator
ID: 920032613