2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Wieliczka
Patrycja Nowak
Dodane 12 czerwca 2024

pracownik produkcji

Lokalizacja

Wieliczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji lub chcesz je zdobyć ?

Lubisz prace manuale ?

Szukasz pracy na III lub II zmiany ?

Mamy ofertę właśnie dla Ciebie !

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się produkcją stolarki okiennej od 1994 r. poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Ochmanów k. Krakowa

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie: 4700 zł brutto + premia 350 zł brutto + dodatek frekwencyjny 400 zł brutto + dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • benefity: prywatną opiekę medyczną i kartę sportową
  • dofinansowanie do busa przyzakładowego
  • zdobywanie nowych umiejętności, co za tym idzie wzrost wynagrodzenia
  • możliwość awansu w strukturach firmy

zadania

  • przygotowanie i montaż elementów składowych okna
  • wykonywanie czynności zapewniających wymaganą jakość produktów zgodnie z technologią
  • prawidłowa eksploatacja urządzeń i narzędzi produkcyjnych
  • optymalne wykorzystanie materiałów produkcyjnych

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie II lub III zmianowym
  • zdolności manualnych
  • motywacji do pracy
  • sumienności i rzetelności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wieliczka,

Małopolskie

Małopolskie, Wieliczka
ID: 920158693