2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Nowa Wieś Legnicka
Dodane 22 maja 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Nowa Wieś Legnicka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany), 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Agencja rekrutacyjna APV.EU, dla swojego klienta poszukuje osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

LOKALIZACJA: ul. Jaworzyńska, 59-220 Legnica

ZADANIA:

  • obsługa maszyn produkcyjnych i nadzorowanie procesu produkcji

  • kontrola jakości produktu

  • pakowanie produktu

  • naklejanie etykiet

OCZEKIWANIA:

  • aktualna książeczka sanepidowska

  • doświadczenie na produkcji (mile wiedziane)

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • wynagrodzenie 27,70 zł/h brutto (dla studenta poniżej 26 r.ż. brutto = netto)

  • bezpłatne zakwaterowanie (jeżeli występuje taka konieczność)

  • możliwość natychmiastowego rozpoczęcia pracy

Lokalizacja

Nowa Wieś Legnicka,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Nowa Wieś Legnicka
ID: 920152111