2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Bieruń
  7. Obsługa produkcji - Bieruń Nowy
Dodane 12 czerwca 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Bieruń, Bieruń Nowy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa kapitałowa Progres (nr cert. 5088) to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Obecnie dla Naszego Klienta, Lidera w produkcji wysokogatunkowej ceramiki, materiałów ogniotrwałych oraz systemów kontroli dla wymagających zastosowań przemysłowych poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik produkcji.

Jeśli jesteś dokładny/a, sumienny/a i zainteresowany/a pracą z nowoczesnymi technologiami, dołącz do naszego zespołu!

Stanowisko: Pracownik produkcji/Operator maszyn.

Miejsce pracy: Bieruń.

Opis stanowiska:

Poszukujemy energicznych i sumiennych osób do pracy przy produkcji folii polietylenowej do sektora budowlanego i rolniczego.

Obowiązki:

Obsługa maszyn produkcyjnych.

Układanie i pakowanie gotowej folii.

Przygotowanie materiału do produkcji.

Zachowanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:

Sumienne podejście do wykonywanych obowiązków.

Doświadczenie w pracy na produkcji.

Sprawność fizyczna, chęć do pracy.

Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym i 4 brygadowym.

Oferujemy:

Stawka 29 zł brutto/h + premie.

Na okresie próbnym umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę. Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy.

Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Możliwość płatnego zakwaterowania dla osób z Ukrainy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Bieruń, Bieruń Nowy
ID: 920148667