2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Ostrów Wielkopolski
Dodane 11 czerwca 2024

Pracownik Produkcji

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma ZMK-Delikates Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowie Wlkp. jest nowoczesną i rozwijającą się firmą produkującą wyroby rybne oraz przekąski antipasti. Nasze wyroby spotkasz na półkach wiodących sieci handlowych w całej Europie.

W związku z rozwojem poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • minimum wykształcenie zawodowe,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • komunikatywność,

  • dbałość o higienę osobistą i stanowiska pracy,

  • rzetelność i obowiązkowość podczas wykonywania swoich zadań - w celu zapewnienia wysokiego poziomu higieny i jakości produktów żywnościowych,

  • troska o stan technicznych maszyn i urządzeń w zakładzie pracy.

Zakres obowiązków:

  • pakowanie i nadziewanie papryczek i oliwek,

  • kontrola prawidłowego przygotowania półproduktów żywnościowych do pakowania,

  • dbałość o stan techniczny i higieniczny powierzonego sprzętu,

  • przygotowanie półproduktów do pakowania, ściśle według obowiązujących procedur i metod postępowania,

  • realizacja powierzonych zadań, w sposób zapewniający niezakłócony przebieg procesów produkcyjnych,

  • zadania związane z przebiegiem produkcji.

Oferujemy:

Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • stabilne zatrudnienie

  • stabilne wynagrodzenie i możliwość awansu

  • atrakcyjny fundusz socjalny, kartę Multisport

  • możliwość rozwoju zawodowego

Kontakt:

  • ZMK Delikates Sp. z o.o. ul. Dwernickiego 1, 63-400 Ostrów Wlkp.

  • Tel. 62/737-83-22

  • www.marisco.pl

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 919856941