2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Lublin
Dodane 20 maja 2024

Pracownik produkcji

Wynagrodzenie

4 683 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

 Opis stanowiska:

·         praca przy produkcji produktów Amerpharmy,

·         obsługa maszyn produkcyjnych po przeszkoleniu,

·         proste prace ręczne,

·         dbanie o porządek na hali produkcyjnej,

·         wstępna kontrola jakości wytwarzanych produktów,

·         praca 2-zmianowa w godzinach 06:00 - 14:00 oraz 14:00 - 22:00 (sporadycznie praca w godzinach 22:00 - 06:00).

Wymagania:

·         doświadczenie w pracy na produkcji,

·         mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych,

·         książeczka Sanepid.

Oferujemy:

·         zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·         miesięczne 4683,00 brutto plus premia wydajnościowa oraz za umiejętności (do 500 zł brutto miesięcznie) oraz premia jakościowa (w przypadku braku reklamacji – miesięczna) i premia w przypadku braku zwolnień lekarskich (kwartalna),

·         otwarte i przyjazne środowisko pracy,

·         otwartość pracodawcy na realizację własnych pomysłów,

·         szacunek we wzajemnych relacjach.

Regularnie pytamy naszych pracowników o poziom zadowolenia z pracy. Co najbardziej cenią w AmerPharmie? Oto ich odpowiedzi:

- „dobra pensja, która zawsze jest na czas

 - „atmosfera

 - „możliwość rozwoju i awansu

Dołącz do grona naszych zadowolonych pracowników :)

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 919494858