2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Katowice
  7. Obsługa produkcji - Dąb
Natalia Sobczak
Dodane 30 maja 2024

pracownik produkcji

Wynagrodzenie

4 950 - 5 170 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Dąb

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy produkcyjnej, a lokalizacja zakładu pracy i dobra pensja są dla Ciebie ważne? Szukamy pracowników produkcji do zakładu w centrum Katowic.

Brzmi ciekawie? Aplikuj, a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

oferujemy

  • wynagrodzenie w zależności od stanowiska od 4 950zł brutto do 5 170zł brutto (z premią)
  • pracę w systemie III-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z dużym prawdopodobieństwem przejęcia bezpośrednio pod firmę
  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych

oczekujemy

  • gotowości do pracy zmianowej
  • chęci długotrwałego zatrudnienia
  • braku przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • uprawnienia UDT na wózek widłowy bądź suwnicę będą niezwykle mile widziane!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Dąb
ID: 918745957