2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Brześć Kujawski
Dodane 16 maja 2024

Pracownik produkcji !

Lokalizacja

Brześć Kujawski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Hej, czy szukasz pracy?

Jesteś sumienną i zaangażowaną osobą ?

Chcesz zdobyć doświadczenie lub odnajdujesz się w pracach manualnych ?

Mamy dla Ciebie ofertę, która Cię zainteresuje !!

Firma zajmująca się produkcją w branży Automotive szuka kandydatów na stanowisko produkcyjne.

Praca jest typowo manualna i każdy ma szansę się jej nauczyć

Główne obowiązki :

  • Kontrolowanie jakości wyrobu

  • Prace montażowe

Oferujemy :

  • Dojazdy z okolic siedziby firmy w postaci autobusów dla pracowników

  • Pełne wyposażenie, czyli odzież roboczą : Buty, Spodnie, Bluzę, koszulki oraz torbę, gdzie można schować swoje rzeczy.

  • Wsparcie na początkowym etapie pracy. Za szkolenia nowych osób odpowiadają przygotowani do tej roli trenerzy produkcyjni.

  • Praca od poniedziałku do piątku z wolnymi weekendami

  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

  • Dostęp do darmowych napojów (herbata, zupy, kawa)

  • Dodatek za godziny nocne 20 %

Zainteresowany/a? Weź udział w rekrutacji ! Zadzwoń i dowiedz się więcej lub aplikuj, a my skontaktujemy się z tobą :)

FlexHR. Wpis do KRAZ nr 9172.

Polityka prywatności: flexhr.pl.

Praca tymczasowa

Lokalizacja

Brześć Kujawski,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Brześć Kujawski
ID: 918680812