2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Kamieniec Ząbkowicki
Dodane 14 maja 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Kamieniec Ząbkowicki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma AMTR System Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Praca na dziale montażu ramp przemysłowych (jedna zmiana)

  • Montaż elementów metalowych w oparciu o instrukcje, schematy, proste rysunki techniczne

  • Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z wymaganiami jakościowymi i ilościowymi,

  • Wsparcie produkcji na innych działach w zależności od potrzeb

  • Dbałość o stan techniczny maszyn i narzędzi

  • Dbałość o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w manualnym posługiwaniu się narzędziami ręcznymi i elektronarzędziami

  • Sprawność manualna oraz techniczna

  • Preferowana umiejętność pracy w oparciu o schematy, instrukcje, proste rysunki techniczne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Uczciwość, pracowitość, zaangażowanie i motywacja do pracy

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Lokalizacja

Kamieniec Ząbkowicki,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kamieniec Ząbkowicki
ID: 918199137