2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Konstantynów Łódzki
Dodane 22 maja 2024

Pracownik Produkcji

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

·         Praca przy obsłudze maszyn CNC do obróbki blachy takich jak prasy krawędziowe, rozwijarki do blachy, linie technologiczne

·         Kontrola produkowanych na stanowisku pracy wyrobów, według obowiązujących standardów

·         Współpraca z Działem Utrzymania Ruchu

·         Wykonywanie prac pomocniczych w obszarze maszyn i urządzeń na wydziale produkcji

·         Prace porządkowo-organizacyjne w obrębie hali produkcyjnej

Nasze wymagania

·          Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

·          Umiejętność posługiwania się prostymi narzędziami pomiarowymi: suwmiarka, taśma miernicza

·          Zdolności manualne

·          Umiejętność pracy w kilkunastoosobowej grupie

·          Nastawienie na rzetelną realizację zadań i chęć do nauki

·          Sumienność, dyspozycyjność, punktualność

Mile widziane

·          Znajomość rysunku technicznego

·          Doświadczenie w pracy na produkcji

To oferujemy

  • Umowę o pracę na czas określony z możliwością uzyskania umowy na czas nieokreślony

  • Multisport

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Możliwość nauki i rozwoju, z zakresu obsługi maszyn do obróbki plastycznej blachy

  • Szkolenia specjalistyczne np. z zakresu obsługi UTB

  • Przyjazna, niekorporacyjna atmosfera

  • Miesięczny system premiowy

  • System nagród rocznych

  • Możliwość pracy w nadgodzinach

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki,

Łódzkie

Łódzkie, Konstantynów Łódzki
ID: 916855118