2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Myszków
Daria Popik
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik produkcji/ 6011 zł / darmowy transport/ od zaraz

Wynagrodzenie

5 700 - 6 011 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Myszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujesz stałego zatrudnienia, a masz już doświadczenie na produkcji? Świetnie trafiłeś, ta oferta jest dla Ciebie! Darmowy transport, 6011 zł br/miesiąc, grafik na cztery miesiące z góry - z dużym wyprzedzeniem wiesz jak pracujesz! Aplikuj, a my zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne!Poznaj nas i naszą ofertę, odwiedzając stronę https://www.randstad.pl/brembo/

oferujemy

  • darmowy transport z: Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Jaworzna, Zawiercia, Poręby, Ciągowic, Łaz, Sławkowa, Olkusza, Bolesławia, Czeladzi, Będzina, Wojkowic, Mysłowic, Lelowa, Kluczy, Chechła, Myszkowa, Żarek, Tychów, Katowic, Siemianowic Śląskich, Sławniowa, Rokitna, Pilicy, Kocikowej, Podzamcza, Ogrodzieńca, Niegowonic, Okradzionowa, Bytomia, Chorzowa
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • możliwość przejścia bezpośrednio w struktury Klienta (po przepracowaniu min. pół roku)
  • stawkę miesięczna 6011 zł brutto*
  • dla pracowników zniżki na produkty do 40%
  • 2-tygodniowe wdrożenie pod okiem Trenera - płacimy jak normalną dniówkę
  • bogaty system premiowy (premia frekwencyjna 900 zł, produkcyjna 7% i regulaminowa 8%)
  • bon żywieniowy 630 zł netto**
  • wolne święta kalendarzowe
  • program poleceń - do 1500 zł za każdą osobę poleconą do pracy
  • stołówka na terenie zakładu - tanio i smacznie
  • pakiet benefitów Randstad Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach)
  • biuro Randstad na miejscu - swoje sprawy załatwisz od ręki

*stawka brutto ze wszystkimi dodatkami **wliczony w stawkę netto

zadania

  • selekcja gotowych odlewów
  • kontrola wizualna jakości odlewu
  • obróbka tarczy za pomocą narzędzi i elektronarzędzi

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na produkcji
  • umiejętności obsługi narzędzi (np. młotek, dłutko) i elektronarzędzi (szlifierki,  kontówki)
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym (4 dni pracy po 8h, 1 dzień wolnego po zmianie porannej i popołudniowej oraz 2 dni wolnego po zmianie nocnej)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Myszków,

Śląskie

Śląskie, Myszków
ID: 910840784