2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Skórzewo
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik pralni, na stałe od zaraz [M/K]

Wynagrodzenie

4 500 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skórzewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zapraszamy pracowite i rzetelne osoby zainteresowane stałą pracą w miłym zespole w ugruntowanej na lokalnym rynku i rozwijającej się pralni. Szukamy osób do obsługi maszyn i urządzeń pralniczych - ponieważ zaczynamy od szkolenia wstępnego – nie wymagamy doświadczenia zawodowego. Jeśli jednak masz doświadczenie w pracy w pralni, będzie to twoim atutem.

Praca dla mężczyzn polega na obsłudze pralnic i suszarek (załadunek i rozładunek). Praca dla kobiet przy segregacji pościeli, składaniu ręczników oraz obsłudze magla.

Zakres obowiązków: segregowanie pościeli i ręczników, obsługa maszyn piorących i suszących, maglowanie i prasowanie, składanie, pakowanie.

Czego oczekujemy: pozytywnego nastawienia do pracy w zespole; staranności i skrupulatności; samodzielności i zaangażowania w pracę.

Warunki pracy: miejsce pracy - Skórzewo; praca w godzinach 7-19 według ustalonego indywidualnie harmonogramu; dla osób zainteresowanych możliwość pracy do 250 godz./miesiąc.

Wzajemny szacunek + wynagrodzenie zawsze na czas + luźna atmosfera – jeśli szukasz takiego miejsca to zapraszamy do poznania się.

Lokalizacja

Skórzewo,

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Skórzewo
ID: 910531372