2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Zachodniopomorskie
  6. Pozostałe - Szczecin
  7. Pozostałe - Gumieńce
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik/Pracowniczka Gastronomii ( 1/2 lub pełny etat)

Lokalizacja

Szczecin, Gumieńce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Jeździsz do sklepu IKEA na obiad i masz apetyt na dobrą pracę? Wyśmienicie! Do naszego zespołu w Bistro i Restauracji IKEA szukamy ludzi, którzy lubią dzielić się pysznym jedzeniem, chętnie zdobywają nową wiedzę i chcą, by ich praca sprawiała radość innym. Tutaj, w sklepie w Szczecinie, możesz spróbować wszystkiego!

GŁÓWNE ZADANIA:

·        przygotowywanie i serwowanie posiłków w Bistro i Restauracji IKEA,

·        obsługa klientów oraz uzupełnianie produktów w Sklepiku Szwedzkim,

·        przyjmowanie płatności na kasie fiskalnej i obsługa terminala płatniczego,

·        dbanie o zadowolenie klientów,

·        dbanie o czystość i porządek swojego miejsca pracy,

·        praca w trybie zmianowym - w dni robocze, soboty oraz niedziele handlowe.

O TOBIE:

·        masz sezonowe lub dłuższe doświadczenie w gastronomii (mile widziane),

·        lubisz pracę z klientami,

·        znasz język polski na poziomie komunikatywnym,

·        dobrze czujesz się w pracy w zespole,

·        posiadasz aktualną książeczkę badań sanitarno-epidemiologicznych (mile widziane).

W IKEA MAMY DLA CIEBIE:

·        umowę o pracę na 3-miesięczny okres próbny, przedłużaną następnie na czas nieokreślony po pozytywnej ocenie przełożonego,

·        restaurację pracowniczą, a w niej m.in. dwudaniowy obiad za 1,40zł,

·        15% zniżkę pracowniczą na zakupy w IKEA,

·        rozszerzony pakiet opieki medycznej Medicover,

·        kartę Multisport,

·        dodatkowe wynagrodzenie za każdą godzinę przepracowaną w nocy lub w weekend,

·        punkty do wydania w kafeterii np. na kino, zakupy, restauracje, wycieczki,

·        darmowy dostęp do platformy umożliwiającej naukę języków obcych,

·        kartę na zakupy świąteczne, z okazji ślubu, jubileuszu pracy, narodzin dziecka,

·        dodatkowe dni wolne urlopu ojcowskiego IKEA z okazji narodzin lub adopcji dziecka,

·        premię roczną uznaniową zależną od wyników IKEA,

·        prywatny plan emerytalny (PPE),

·        ubezpieczenie na życie (NNW),

·        kredyt 0% na zakupy w IKEA,

·        Program Wsparcia Pracownika: dostęp do konsultacji ze specjalistami w ramach wsparcia osobistego, prawnego, finansowego i zdrowotnego (Infolinia 24/7 oraz indywidualne sesje)

·        grafiki przekazywane z wyprzedzeniem.

 Zajrzyj do sekcji Najczęstsze pytania, sprawdź więcej szczegółów o rekrutacji i aplikuj na www.ikea.pl/TwojaStronaPracy

W IKEA dobrze wiemy, że nasza praca… znaczy więcej. Nie tylko dla naszych klientów, ale i dla nas samych. Tutaj doceniamy różnorodność i tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym wszyscy  mają zapewnione równe szanse. Dołącz do naszego zespołu, by się o tym przekonać i razem z nami tworzyć fajne miejsce pracy. Aplikuj już dziś!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce
ID: 905852906