2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdańsk
  7. Obsługa produkcji - Przymorze Małe
Dodane 17 kwietnia 2024

PRINSTACJA - Pracownik / Pracowniczka Drukarni

Lokalizacja

Gdańsk, Przymorze Małe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy osoby gotowej do pracy w naszej drukarni. Jeśli jesteś osobą dokładną, cierpliwą i dobrze czujesz się w obsłudze maszyn - zapraszamy na spotkanie.

Wymagania:

·         dokładność - zależy nam na osobie, która będzie zwracać uwagę na szczegóły i wyłapywać błędy

·         biegłość w obsłudze maszyn - szukamy osoby, dla której obsługa maszyny i oprogramowania nie będzie problemem – super jeśli masz doświadczenie w maszynach drukujących, ale nie jest to konieczne jeśli szybko się uczysz nowego oprogramowania

·         analityczne myślenie – problemy z maszyną często wymagają zrozumienia złożonego problemu oraz wdrożenia nieoczywistych rozwiązań

Obowiązki:

·         drukowanie

·         obsługa maszyny – kalibracja, czyszczenie

·         nadzór i monitorowanie stanu magazynowego papierów, organizacja papierów

·         pomoc przy pracach poligraficznych

·         obsługa gilotyny, obsługa bigówki

·         utrzymywanie porządku na swoim stanowisku pracy

·         sporadyczna obsługa klienta - obsługa ksera i drobne wydruki

Co oferujemy:

·         pracę w młodym i kreatywnym zespole - ciągle uważamy się za młodych i kreatywnych, chociaż mamy już 7 lat doświadczenia

·         szkolenie z zakresu obsługi urządzeń poligraficznych i introligatorskich - niezależnie od tego czy masz doświadczenie w branży czy nie, przeszkolimy Cię z obsługi maszyn, które posiadamy w punkcie.

·         elastyczne warunki - rozumiemy i chcemy być rozumiani, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

CV w formacie PDF prosimy przesyłać na adres e-mail

Skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami.

Informacje o firmie Jesteśmy drukarnią kreatywną, szukającej ludzi gotowych do uczestnictwa w rozwoju naszej firmy. Gwarantujemy wesołą atmosferę, godne wynagrodzenie i dynamiczną ścieżkę rozwoju.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Przymorze Małe
ID: 865854063