2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Wola
Marta
Dodane 08 maja 2024

Pracownik / pracownica ds. bezpieczeństwa pracy i organizacji

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Kogo szukamy?

  • Posiadasz wykształcenie kierunkowe BHP lub jesteś w trakcie zdobywania uprawnień;

  • Wyróżnia Cię umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność;

  • Jesteś otwarta/y na udział w projektach organizacji pracy w przedsiębiorstwie;

  • Komunikujesz się w języku angielskim na poziomie min. średniozaawansowanym B2 -mile widziane.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Realizacja zadań w zakresie BHP;

  • Administracja i koordynacja szkoleń BHP;

  • Mapowanie wypadków i zdarzeń potencjalnie wypadkowych;

  • Tworzenie prezentacji i statystyk BHP;

  • Proaktywna współpraca z działami firmy, instytucjami zewnętrznymi i organami nadzoru prewencja w zakresie bezpieczeństwa i profilaktyki zdrowia;

  • Rozwijanie świadomości bezpieczeństwa pracy wśród współpracowników;

  • Udział w projektach ogólnofirmowych;

  • Wykonywanie innych zadań zleconych.

Co zyskasz dołączając do ekipy?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;

  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w obszarze BHP;

  • Możliwość przyłączenia się do licznych inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych poprzez Fundację Leroy Merlin Polska.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 912513643