2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Śródmieście
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik Porządkowy - Warszawa Śródmieście

Wynagrodzenie

28,49 - 28,50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa M2C posiada siedziby w 11 krajach na dwóch kontynentach. Działamy od blisko 30 lat. W Polsce świadczymy głównie usługi związane z ochroną obiektów. W związku z dynamicznym rozwojem naszych spółek poszukujemy do zespołu w Warszawie kandydatów do pracy na stanowisko:

Pracownik Porządkowy

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Marszałkowska

Praca od poniedziałku do soboty – godziny poranne 6:30 - 9:30 lub popołudniowe 16:00-20:00

Zadania:

- utrzymanie czystości na terenie sklepu,

- czynności porządkowe bieżące.

Oczekiwania:

- wysoka kultura osobista,

- punktualność,

- dokładność w działaniu.

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- wypłata wynagrodzenia zawsze na czas,

- pracę od poniedziałku do soboty, w wymiarze 3 lub 4 godzin dziennie,

- stawkę 28,5 zł/brutto/h

- pełne wdrożenie na stanowisko pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt w godzinach 8-16

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Proszę o zawarcie w CV klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 908967857