2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Dolnośląskie
  5. Sprzątanie - Wrocław
  6. Sprzątanie - Psie Pole
Dodane 04 kwietnia 2024

Pracownik porządkowy w firmie handlowej

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Handlowa Grudnik Sp.o.o. działająca w branży instalacyjno – sanitarnej i grzewczej, poszukuje kandydatów na:

stanowisko sprzątaczka, pracownik porządkowy

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

Utrzymanie czystości i porządku we wszystkich powierzchni, pomieszczeń zakładu pracy. Porządkowanie otoczenia stanowisk pracy, podłogi pomieszczeń użytkowych, ciągów komunikacyjne, a także – w miarę potrzeby – najbliższego otoczenie budynku,.

Wymagania:

- sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

- umiejętność organizacji czasu pracy;

- gotowość do pracy dwa razy w tygodniu po 3 godziny.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 886514199