2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Gdańsk
  6. Budowa / remonty - Stogi z Przeróbką
Dodane 10 kwietnia 2024

Pracownik Portowy (6:00-14:00)

Wynagrodzenie

4 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Stogi z Przeróbką

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Bailey Industries poszukuje osób dynamicznych i odpowiedzialnych na stanowisko pracownika portowego do sprzątania silosów zbożowych.

*Praca tylko dla mężczyzn

Obowiązki:

  • Sprzątanie i utrzymanie czystości w silosach zbożowych

  • Praca fizyczna wymagająca wytrzymałości i sprawności fizycznej

  • Wykonywanie prac zgodnie z obowiązującymi standardami i przepisami bezpieczeństwa

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Gotowość do pracy w godzinach 6:00-14:00, od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

  • Stawkę godzinową w wysokości 23 zł netto

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

Jeśli jesteś osobą sumienną, gotową do pracy fizycznej i szukasz stabilnego zatrudnienia, dołącz do naszego zespołu!

Prosimy o zawarcie formuły:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23,24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami).

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Bailey Industries  sp. z o.o..

Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych zbierane są dla potrzeb rekrutacji, nie są profilowane. Zamieszczanie w aplikacji dodatkowych danych osobowych (np. wizerunek) jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie.  Aplikujący posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Przekazanie danych osobowych jest dobrowolne.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Stogi z Przeróbką
ID: 910799241