2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Kołobrzeg
Dodane 16 maja 2024

Pracownik pomocniczy szwalni WOLNE WEEKENDY

Wynagrodzenie

4 242 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kołobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Nasza firma od 15 lat z sukcesem funkcjonuje na rynku e-commerce - zarówno w Polsce, jak i za granicą. Działamy na kilku platformach sprzedażowych, obsługując tysiące klientów z kilkunastu krajów Europy

Aktualnie poszukujemy pracowitego i energicznego mężczyzny na stanowisko

PRACOWNIK POMOCNICZY SZWALNI

który z pasją i zaangażowaniem dołączy do naszego zespołu.

WYNAGRODZENIE 4242 brutto

GODZINY PRACY: 7-15

MIEJSCE PRACY: KOŁOBRZEG

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa maszyny do wypełniania włóknem syntetycznym

  • pakowanie gotowych produktów

Czego wymagamy :

  • punktualności i zaangażowania,

  • dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • braku przeciwwskazań do pracy fizycznej/stojącej

Co oferujemy w zamian:

  • Pracę na podstawie umowy o pracę

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię

  • Atrakcyjne zniżki pracownicze na cały asortyment

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy i nieustannego zdobywania wiedzy.

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - 15 lat historii firmy

  • Pełne wdrożenie oraz wsparcie kolegów i koleżanek z zespołu

Nie czekaj ! Aplikuj ! Ta praca jest właśnie dla Ciebie !

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 918657310