2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Słupsk
Marzena Klocek
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik pomocniczy na produkcji

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Motivated Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu Specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także Pracowników liniowych. Swoimi działaniami wspieramy głównie Przedsiębiorstwa z branż produkcyjnej oraz logistycznej.

Obecnie, dla naszego Klienta, firmy z branży samochodowej poszukujemy osoby na stanowisko : Pracownik pomocniczy na produkcji

Zakres obowiązków :

  • Czyszczenie zbiorników gazowych po spawaniu

  • Ściąganie zbiorników gazowych z haków

  • Sprawdzanie szczelności gotowych zbiorników helem

  • Prace manualne przy produkcji zbiorników

    Oferujemy:

  • Zatrudnienie - Umowa o pracę tymczasową

  • Stawka godzinowa 22.30 zł brutto

  • Premię frekwencyjną do 620 zł brutto

  • Podwójny dodatek do każdej godziny nocnej ok 9,00 zł brutto

  • Bonus za 100% - 500 zł brutto

  • Ekwiwalent za pranie odzieży

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość przejścia pod struktury Klienta

    Wymagania :

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

  • Zdolności manualne

  • Punktualność

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 906682177